Akné, problematická pleť


Akné, problematická pleť

Akné není pouhá kosmetická vada, ale kožní zánětlivé onemocnění, které má být léčeno dermatologem. Na jeho vzniku se podílí najednou řada faktorů, např. geneticky dané velké mazové žlázy a jejich zvýšená činnost podmíněná většinou hormonálně a zvýšený výskyt některých mikroorganismů. Tyto nepříznivé změny společně vedou k ucpání pórů a vzniku zánětu ve vývodech mazových žlázek. Intenzita onemocnění je různá, od drobných zánětlivých pupínků až po tvorbu velkých kožních hnisajících hrbolů, které se hojí jizvou.

Jak probíhá ošetření akné

Léčbu akné je nutné zahájit i u mírnějších kožních projevů, kde stačí použít jen léčivé gely, krémy a roztoky, současně je vhodné aplikovat lékařský povrchový chemický peeling. Léčba závažných projevů akné (acne conglobata) je komplexní a spojuje lokální a celkovou léčbu podle charakteru akné a typu pleti. Při této léčbě dojde nejen k potlačení tvorby akné a vzniku jizev, ale i k vyhlazení již existujících jizviček po akné. Současně se upraví mastná pleť a rozšířené póry.

Po ošetření

U některých metod léčby je důležitá ochrana proti nadměrnému slunění.

Akné program – komplexní metody ošetření

Zahrnuje léčbu akné, vyhlazení jizev a prevenci. Podle závažnosti a typu akné pro Vás vybereme nejlepší kombinaci léčebných a kosmetických metod:


Těžší projevy aknéObjednejte se

Aktuality

tel.: 736 173 889

© Skinea | vyrobil INET-SERVIS.CZ |  

Laserové lékařské centrum - komplexní léčebná a kosmetiská péče o pokožku