Chemický medicinální peeling


Chemický medicinální peeling

Chemický medicinální peeling patří k oblíbeným neinvazivním metodám ošetření pleti. Používá se k barevnému sjednocení a omlazení pleti, vyhlazení menších vrásek, zatažení rozšířených pórů, regeneraci pokožky poškozené sluncem, potlačení předčasných projevů stárnutí a odstranění pigmentových skvrn na obličeji a hřbetech rukou. V poslední době je peeling také součástí léčby akné.

Jak probíhá ošetření chemickým peelingem

Podle závažnosti poškození pleti volíme koncentraci a délku působení peelingu (reakce na peelig je od začervenání po olupování). Po očištění pleti je na ošetřovanou pokožku rovnoměrně nanesena peelingová směs různých účinných látek – nejčastěji kyseliny glykolové a ostatních ovocných AHA kyselin. Působení účinné látky na pleť trvá 10-20 minut podle zvoleného peelingu. Po nanesení začíná pocit pálení kůže a začervenání. Ošetření končí odstraněním účinné látky a nanesením hydratační emulze.

Po ošetření

Po ošetření není třeba žádných omezení, jen během kúry a asi 1 měsíc po ukončení není vhodné slunění. V místech aktivních projevů akné zůstávají na tvářích několik dní drobné stroupky. Ošetření chemickým peelingem je vhodné asi 3-5x opakovat.

Jiné metody ošetření:Objednejte se

Aktuality

tel.: 736 173 889

© Skinea | vyrobil INET-SERVIS.CZ |  

Laserové lékařské centrum - komplexní léčebná a kosmetiská péče o pokožku