Laserová trvalá depilace – epilace


Laserová trvalá depilace

V současné době se stává moderním trendem „lysý homo sapiens“ na téměř všech partiích těla, kromě vlasů. Odstranění nežádoucího ochlupení se dříve provádělo epilační jehlou, depilačními prostředky a vosky s velmi malým trvalým efektem. Od té doby, kdy se i technika přizpůsobila trendu, máme na světě lasery různé kvality. Laserová lékařská centra na rozdíl od kosmetických pracovišť jsou vybavena výkonnými lasery, které zajistí trvalou redukci růstu ochlupení. S těmito účinnými lasery může pracovat pouze školený zdravotnický personál.

Před ošetřením

Kůže před ošetřením by něměla být opálená (ani samaopalovacím krémem). Chloupky se nesmějí vytrhávat pinzetou,epilačním strojkem ani voskem nejméně 6 týdnů předem. Chloupky je vhodné oholit 1-2 dny před výkonem.

Jak probíhá laserová trvalá depilace

Ošetření provádíme IPL laserem nebo MEDART laserem . Ošetření se musí vzhledem k cyklickému růstu chloupků opakovat, záleží na barvě, lokalizaci a dalších vlastnostech chloupků.
 

Po ošetření

V prvních hodinách po výkonu je příjemné pokožku chladit. Po dobu 1 měsíce není vhodný pobyt na přímém slunci. Po ošetření je nutné používat ochranný faktor proti slunečnímu záření SPF 50+.Objednejte se

Aktuality

tel.: 736 173 889

© Skinea | vyrobil INET-SERVIS.CZ |  

Laserové lékařské centrum - komplexní léčebná a kosmetiská péče o pokožku