Dermicapen - přístrojová mezoterapie


Mezoterapie je postup, kterým lze dosáhnout omlazení pokožky obličeje, dekoltu a krku, ale také například hřbetu rukou. Je možné využít i k léčbě alopecie (při padání vlasů).

Mezoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují do střední vrstvy kůže (tedy přibližně až do hloubky 2,5 mm). Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin, koenzymů a kyseliny hyelauronové. Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci.

Látky se aplikují do kůže nejčastěji drobnými vpichy pomocí dermicapen pera s nastavitelnými jednorázovými, sterilními jehličkami. Dermicapen je švýcarský přístroj, který pracuje s vysokou rychlostí, proto je ošetření velmi rychlé a téměř bezbolestné. Pro zvýšení komfortu před ošetřením aplikujeme lokální anestetikum (Emla krém, Lyracain gel). Po ošetření je kůže začervenalá, lehce oteklá, může mírně pálit. Začervenání postupně odbledne do 2 dnů. Po ošetření je možné aplikovat make up. Doporučujeme používat 2 až 3 dny po ošetření hojivý krém. (Cebelia krém, Cicaplast...)

Doporučují se 2 až 4 ošetření po 2-4 týdnech. Výsledek bývá patrný již po prvním ošetření.

Cenu ošetření se dozvíte po osobní či telefonické konzultaci.

          

objednejte se na Dermicapen

Aktuality

OMEZENÍ PROVOZU AMBULANCE

UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY - Z důvodu omezení ordinační doby nepřijímáme nové klienty. 

tel.: 736 173 889

© Skinea | vyrobil INET-SERVIS.CZ |  

Laserové lékařské centrum - komplexní léčebná a kosmetiská péče o pokožku