Laserové ošetření


Ošetření laserem dokáže vyřešit řadu kosmetických problémů s Vaší pletí. Pro vyšší efekt léčby je velmi často vhodné kombinovat léčbu laserem s užitím jiných metod estetické dermatologie. Podle druhu řešeného estetického problému zvolíme k ošetření příslušný typ vysokovýkonného laseru. Každý z řady našich laserových přístrojů má své zvláštní užití a přednosti.

Vyhlazení vrásek laserem

Podle hloubky vrásek a charakteru pleti zvolíme způsob laserového ošetření. Pro hluboké vrásky zvolíme celoplošné ošetření frakčním laserem (resurfacing), které dokáže téměř nahradit plasticko-chirurgickou operaci (face-lifting). Při jemných vráskách provedeme omlazení pleti (rejunevaci) IPL technologií nebo provedeme hluboký laserový peeling.

Bradavice, pihy, fibromy, hemangiomy a jiné výrůstky

Každý člověk má na těle často mnoho různých bradavic, tmavých pih, pigmentových névů, fibromů, hemangiomů nebo jiných výrůstků. Podle druhu výrůstku je navržen nejvhodnější způsob jeho odstranění. Laserové ošetření je prováděno chirurgickým CO2 laserem nebo diodovým cévním laserem.

Žilky, hemangiomy, oheň, metličky

Rozšířené žilky nacházíme v různých podobách po celém těle. Nejčastěji se neestetické červené rozšířené („popraskané“) žilky tvoří na tvářích, nose a na nohou  v oblasti zevní strany stehen a bérců (metličky). Podle typu žilek určíme způsob laserového ošetření.

Laserová trvalá depilace

Odstranění nežádoucího ochlupení je v laserovém lékařském centru na rozdíl od kosmetických pracovišť prováděno vysokovýkonnými lasery, které zajistí trvalou redukci růstu ochlupení tmavých i světlejších chloupků. Laserovou depilaci je možné provádět i v letních měsících.

Pigmentové skvrny

Pigmentové skvrny jsou hnědé až téměř černé skvrny na kůži. Odstranění pigmentací, ale také barevné sjednocení pleti a projasnění pleti je prováděno různými typy laserů.

Jizvy

Jizvy různého původu mohou být skutečným estetickým problémem. Jizvy po ošetření frakčním CO2 laserem nebo IPL laserem sice úplně nezmizí, ale většinu jizev lze výrazně zlepšit, takže přestanou být estetickým problémem.


Aktuality

tel.: 736 173 889

© Skinea | vyrobil INET-SERVIS.CZ |  

Laserové lékařské centrum - komplexní léčebná a kosmetiská péče o pokožku