lipolýza


Injekční lipolýza

Lipolýza je injekční metoda, která vede k rozpuštění tukových buněk v ošetřované oblasti, tím dojde k žádoucímu formování postavy. Do problémové oblasti se mikroinjekcemi aplikuje sterilní roztok obsahující množství účinných látek, které  vedou k rozrušení tukových buněk a zároveň zlepšují mikrocirkulaci krve, která usnadní rychlé vstřebání rozpuštěného tuku.Lipolýza příznivě mění křivky Vašeho těla a zmenší tukové uloženiny, kterých není možné se zbavit dietou ani zvýšeným pohybem, výborně také redukuje nerovnosti po předchozí chirurgické liposukci. Tato metoda není určena k redukci váhy.

 

Jak probíhá ošetření

Do ošetřované oblasti se provede řada vpichů velmi tenkou jehličkou, kterými se aplikuje účinný roztok. Zákrok je téměř bezbolestný, nevelké pálení je utlumeno studeným obkladem. Ošetření trvá asi 15-30 minut, sezení se 2-5 x opakuje s odstupem asi 2 týdnů. Nejlepšího efektu je dosaženo při ošetření podbradku, povislých tváří, paží a kolen, často ošetřovanými oblastmi jsou i břicho, hýždě a stehna. Lipolýzou je možné odstranit i nezhoubné tukové podkožní nádory – lipomy.

 

Po ošetření

Po zákroku se nenosí elastické prádlo, lze jít ihned do práce. Je důležité dodržovat racionální stravu a dostatečný fyzický pohyb, aby byl efekt lipolýzy trvalý. Při nadbytečném přívodu kalorií se Vaše tukové buňky po předchozím zákroku sice již nenamnoží, ale zbývající buňky by se zvětšily a nechtěné tukové polštáře by opět zbytněly.

 

Jiné metody ošetření

Ke zvýšení účinnosti se lipolýza kombinuje  s neinvazivní  liposukcí 3. generace (mono- a multipolární radiofrekvence a ultrazvuková kavitace).   Kombinaci těchto postupů provádíme s výbornými výsledky i při redukci celulitidy a strií.


Objednejte se

Aktuality

OMEZENÍ PROVOZU AMBULANCE

UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY - Z důvodu omezení ordinační doby nepřijímáme nové klienty. 

tel.: 736 173 889

© Skinea | vyrobil INET-SERVIS.CZ |  

Laserové lékařské centrum - komplexní léčebná a kosmetiská péče o pokožku