Mezoterapie - omlazení pleti


Mezoterapie

Mezoterapie je minimálně invazivní technika, postup využívaný u různých problémů s pokožkou, na které se začínají objevovat projevy stárnutí. Podle problému, který chceme řešit, vybereme účinné regenerační sérum, které aplikujeme do postižené oblasti. Ošetření navozuje přirozenou podporu nové tvorby kolagenu a hydratace pleti. Metoda se používá k léčbě i k prevenci, je bezpečná, ale musí se častěji opakovat.

Jak probíhá ošetření

Drobnými mnohočetnými mikroinjekcemi je do kůže vpravováno malé množství koncentrované účinné látky s obsahem vitaminů, koenzymů, aminokyselin a event. i kyseliny hyaluronové nebo botulotoxinu – záleží na problému, který řešíme. Touto technikou můžeme ošetřit i větší plochy povadlé, unavené a stárnoucí pokožky na obličeji, krku, dekoltu a rukou, po které dojde k hydrataci a vyrovnání povrchových vrásek. Ošetření nevyžaduje znecitlivění pokožky, u citlivějších jedinců aplikujeme před mezoterapií  znecitlivující krém.

Po ošetření

U některého typu pokožky jsou po ošetření viditelné vícečetné povrchové vpichy v ošetřované oblasti s tvorbou stroupků, stav neomezuje v běžných aktivitách. Pro dosažení a udržení dobrého efektu mezoterapie se první dvě ošetření po měsíci opakují, třetí ošetření aplikujeme po 3 měsících a opakujeme 1x za rok. Metoda vyrovná povrchové vrásky, výrazně zlepší Vaše vlasy, řídnutí kštice na temeni a tvorbu „koutů“, jizvy. Druhem mezoterapie je lipolýza, kterou se příznivě ovlivní celulitida, strie, tukové polštářky, lipomy a povislý tuk na krku a pažích (lipolýza).
Samostatnou kapitolou mezoterapie je aplikace vlastní obohacené plazmy, která vede k zesvětlení kruhů pod očima.


Objednejte se

Aktuality

tel.: 736 173 889

© Skinea | vyrobil INET-SERVIS.CZ |  

Laserové lékařské centrum - komplexní léčebná a kosmetiská péče o pokožku