Neinvazivní liposukce


Neinvazivní liposukce

Metody neinvazivní liposukce slouží k redukci tukových vrstev a celulitidy, příznivě mění křivky Vašeho těla a zmenší tukové uloženiny, kterých není možné se zbavit dietou ani zvýšeným pohybem. Výborně také zpevní povolenou pokožku a redukují nerovnosti po předchozí chirurgické liposukci. Tyto metody nejsou určeny k redukci váhy. Nejlepšího efektu je dosaženo při ošetření podbradku, povislých tváří, paží a kolen, často ošetřovanými oblastmi jsou i břicho, hýždě a stehna. Injekční lipolýzou je možné odstranit i nezhoubné tukové podkožní nádory – lipomy.

Pro ideální efekt je vhodné užít kombinaci několika postupů:

 

Jak probíhá ošetření neinvazivní liposukcí

Při ultrazvukové kavitaci jsou tukové buňky rozbity ultrazvukem, při následné radiofrekvencí dojde k jejich rozpuštění teplem. Uvolněný tuk je přirozenou cestou stejně jako tuk přijatý z potravy postupně metabolizován v těle. K rychlejšímu vstřebání a odplavení odbouraného tuku je na závěr ošetření doporučována tlaková lymfodrenáž. Tato ošetření jsou zcela nebolestivá, podle rozsahu ošetřované plochy trvá ošetření asi 10-60 minut. Při ošetření není porušen povrch kůže, nedochází ke krvácení, nevznikají modřiny, nerovnosti ani jizvy.

Pro urychlení efektu zeštíhlení doplňujeme ošetření v některých případech injekční lipolýzou. Do ošetřované oblasti se provede řada vpichů velmi tenkou jehličkou, kterými se aplikuje účinný roztok. Zákrok je téměř bezbolestný, nevelké pálení je utlumeno ledovým obkladem. Ošetření trvá asi 15-30 minut.

Po ošetření

Po zákroku se nenosí elastické prádlo, lze jít ihned do práce. Je důležité dodržovat racionální stravu a dostatečný fyzický pohyb, aby byl efekt neinvazivní liposukce trvalý. Při nadbytečném přívodu kalorií se Vaše tukové buňky po předchozím zákroku sice již nenamnoží, ale zbývající buňky by se zvětšily a nechtěné tukové polštáře by opět zbytněly.


Objednejte se

Aktuality

OMEZENÍ PROVOZU AMBULANCE

UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY - Z důvodu omezení ordinační doby nepřijímáme nové klienty. 

tel.: 736 173 889

© Skinea | vyrobil INET-SERVIS.CZ |  

Laserové lékařské centrum - komplexní léčebná a kosmetiská péče o pokožku