Pigmentové skvrny


Odstranění pigmentací, barevné sjednocení pleti a projasnění pleti

Pigmentace jsou hnědé až téměř černé skvrny na kůži. Podle určeného druhu pigmentové skvrny je pak navržen nejvhodnější způsob jeho odstranění a v případě znaménka i další léčebný postup.

Jak probíhá ošetření

Laserové odstranění pigmentové skvrny je prováděno CO2 frakčním laserem (hluboký laserový peeling) nebo IPL laserem. Při tomto plošném ošetření dopadají na pokožku laserové paprsky, které pronikají do kůže, rozruší pigmentové skvrny a nastartují znovuobnovení kožního povrchu. Dojde k projasnění a barevnému sjednocení pleti, vyhlazení drobných vrásek, korekci rozšířených pórů a pleť do týdne po ošetření vypadá "o pár let mladší".  Současně s ošetřením pigmentací se také zmírní event. přítomné projevy akné a vyhlazují se jizvičky po akné. Ošetření trvá 10-45 minut. Minimální bolestivost výkonu je zaručena podchlazením nebo znecitlivující mastí 

Po ošetření

Po ošetření CO2 frakčním laserem jsou plochy hnědé, 4-7 dní se olupují a v této době je třeba ošetřená místa důkladně promašťovat. Ošetřené plochy je možné sprchovat. Dlouhodobě není vhodný pobyt na přímém slunci. Po ošetření je nutné používat ochranný faktor proti slunečnímu záření SPF 50+.

Jiné metody ošetření:Objednejte se

Aktuality

tel.: 736 173 889

© Skinea | vyrobil INET-SERVIS.CZ |  

Laserové lékařské centrum - komplexní léčebná a kosmetiská péče o pokožku