Odstranění pigmentových skvrn a chemický peeling


Pigmentové skvrny

Pigmentové skvrny jsou hnědé až téměř černé skvrny na kůži. Některé z těchto projevů mohou být závažné, občas se mohou vyvinout až život ohrožující nádory. Proto je před  zákrokem nutné odborné vyšetření kožním lékařem. Podle určeného druhu pigmentové skvrny je pak navržen nejvhodnější způsob jeho odstranění a v případě nádoru i další léčebný postup.

Jak probíhá odstranění pigmentových skvrn

Principem ošetření medicinálním chemickým peelingem o jemné, střední nebo hluboké intenzitě je nanesení několika vrstev regeneračních roztoků na kůži obličeje, které sloupnou staré vrstvy pokožky. Po ošetření dojde k barevnému sjednocení pleti a projasnění, vyhlazení drobných vrásek, současně  dojde ke korekci rozšířených pórů. Po ošetření se také zmírní event. přítomné projevy akné a vyhlazují se jizvičky po akné. Ošetření trvá asi 15-45 minut. Výkon je nebolestivý.

Po ošetření

Po aplikaci jemného povrchového peelingu je pleť asi 1 hodinu lehce zarůžovělá, při užití účinnějšího hlubokého peelingu (např. TCA) jsou plochy nahnědlé, 4-5 dní se olupují a v této době je třeba ošetřená místa důkladně promašťovat. Ošetřené plochy je možné sprchovat. Dlouhodobě není vhodný pobyt na přímém slunci. Po ošetření je nutné používat ochranný faktor proti slunečnímu záření SPF 50+. Ošetření je vhodné několikrát opakovat v intervalech asi 14 dnů.

Jiné metody ošetření:Objednejte se

Aktuality

tel.: 736 173 889

© Skinea | vyrobil INET-SERVIS.CZ |  

Laserové lékařské centrum - komplexní léčebná a kosmetiská péče o pokožku