Vyhlazení vrásek výplněmi


Vyhlazení vrásek výplněmi kyselinou hyaluronovou

Vrásky způsobené stárnutím kůže je možné vyhladit gelem kyseliny hyaluronové, který je vpichován jemnou jehličkou do různé hloubky pod vrásku. Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí naší pokožky, nejedná se tedy o aplikaci cizorodého materiálu. Často se vyplňují vrásky ve střední části čela, v okolí úst, na bradě a horním rtu a nejčastěji v rýhách, které vedou od nosu k ústním koutkům. Stejným materiálem je možné i doplnit nebo zvětšit objem rtů nebo tváří, korigovat asymetrii obličeje nebo upravit tvar brady a nosu. Podobně se ošetřuje povadlá pleť krku, dekoltu a hřbetů rukou. Na ošetřené oblasti se zvýší hydratace, pružnost a pevnost povadlé pleti.

Vyplňujeme spodní víčka a okolí očí výplňovým materiálem teosyal redensity II. Výborné pro tmavé kruhy pod očima, propadlá spodní víčka a na vrásky kolem očí.

Jak probíhá vyhlazení vrásek

Kyselinu hyaluronovou aplikujeme jemnými vpichy tenkou jehlou nebo kanylou, záleží na lokalizaci a množství použité látky. Asi 1 hodinu před výkonem se na ošetřovanou oblast nanese znecitlivující krém. Ošetření trvá 15-45 minut.

Po ošetření

Krátce po zákroku přetrvává lehké zarudnutí, při ošetření rtů i lehký otok, do druhého dne vše mizí. Drobné modřinky, které někdy po zákroku vznikají, se vstřebají během několika dní. Výsledek ošetření je patrný hned po zákroku, v dalších týdnech se dále příznivě rozvíjí. Po ošetření dojde k vyhlazení vrásek, tvář vypadá mladší, přičemž výraz obličeje a mimika se nemění, protože mimické svalstvo zůstává stále funkční.

Jiné metody ošetření:

Ošetření se výhodně kombinuje s aplikací botulotoxinu na některé partie obličeje a s ošetřením frakčním laserem , hluboký peeling.Objednejte se

Aktuality

tel.: 736 173 889

© Skinea | vyrobil INET-SERVIS.CZ |  

Laserové lékařské centrum - komplexní léčebná a kosmetiská péče o pokožku